Data k obřadu
26.2.2016 1215 Views

Data k obřadu

Pro mnohé páry je výběr data k obřadu nelehký úkol. Mnoho mých klientů si datum vybírá podle dat seznámení se s partnerem nebo podle dat narození či jiných pomůcek. Někteří budoucí novomanželé si zajdou k astrologovi či numeroložce. I to je možnost, jak získat datum  obřadu. Magická jsou čísla, jako například 11. 11. 2011 nebo 2.2.2012. Pokud o těchto datech uvažujete, myslete na to, že nebudete sami pro koho tato data budou zajímavá a tak je třeba zamluvit tato data s velkým předstihem.

Nezapomeňte, že potřebujete mít datum schválené od matriky, proto se nejprve ujistětě, že vám v tomto vyjdou vstříc. Zvláště pokud je to datum, které spadá na den, kdy se neoddává. Ať si vyberete datum jakékoli, jsem si jistá, že Vaše svatba bude báječná a skvělá.

Previous Místa k obřadu
Next Druhy obřadů

About author

You might also like

Svatba

Svatební výročí

Den sňatku – zelená svatba, jejím symbolem je zelený věnec 1. výročí – bavlněná svatba (manželé si vyměňují kapesníčky) 2. výročí – papírová svatba 3. výročí – kožená svatba 4.

Svatba

Svatební dary

Pokud chcete být majiteli tří překapávačů na kávu a dvou žehliček,  nebo dvou sad nádobí a šesti váz, nechte výběr darů na hostech. Pokud se však tomu chcete vyhnout doporučuji si připravit seznam darů

Svatba

Šaty

Svatební šaty jsou tou hlavní nevěstinou dekorací. Splečně s kyticí pak dotváří celkový vzhled a umocňuje krásu nevěsty. Své svatební šaty si můžete koupit nebo půjčit. Při nákupu raději počítejte s větší sumou než