Catering
5.2.2016 1143 Views

Catering

Cateringová společnost se v přípravách a samotné realizaci svatby stane spojencem k nezaplacení.

Potřebujete zajistit občerstvení před odjezdem na obřad, před obřadem v místě svatby, během čekání  při focení, aby hosté neměli hlad?

Neváhejte a zavolejte cateringovou společnost. Všechny cateringové agentury zajistí vše od jídla, pití, mobiliáře, ubrusů a jídelního servisu. Není to báječné, když nemusíte nic po svatbě uklízet.

Objednávka u cateringové služby by měla obsahovat

  • datum a místo akce
  • přesně stanovený čas: od – do
  • počet porcí
  • přesná objednávka – sortimentu menu, rautu, občerstvení
  • přesné určení sortimentu a množství nápojů (s tolerancí na možné navýšení)
  • event. zapůjčení mobiliáře – přesně spočítejte hosty, pokud je budete chtít usadit,
  • vysoké bistro stolky v případě malého občerstvení atd.,
  • vždy v závislosti na objemu svatby

 

Před samotnou svatbou složte zálohu. Domluvte se také na doplatku a možném celkovém navýšení v případě, že třeba večer přijde více hostů, než jste čekali.

Výběr jídel je velmi rozmanitý a široký. Jako pomoc při rozhodování oslovení cateringu by měly být vaše finance.

Tak jako se všemi dodavateli, i s cateringovou společností byste měli vědět přesně (s mírnou tolerancí na navýšení), kolik vás jejich služby budou stát komplet (doprava, služby, menu, nápoje, úklid, mobiliář, servis, personál). Sejděte se se zástupcem  – manažerem společnosti a přesně si stanovte vše potřebné. Chcete ochutnat jídlo před svatbou? Ani to by pro profesionální agenturu neměl být problém. Přeci nebudete kupovat zajíce v pytli.

Přeji dobrou chuť!

Previous Svatební oznámení a jiné tiskoviny
Next Svatební hostina

About author

You might also like

Svatební hostina

Druhy obřadů

Civilní obřad Civilní obřady se většinou konají na místech k tomu určených a těmi jsou obřadní síně. Na přání snoubenců může matriční úřad vydat svolení na žádost snoubenců k uzavření manželství na jiném k tomu vhodném místě.

Svatební hostina

Svatební hostina

Hostiny a párty Velké svatební hostiny jsou vždy báječné a skvělé a tak, pokud to vaše finanční situace dovolí a jste velká rodiny a společnost, připravte si ji. Je to chvíle, kdy se mohou sejít

Svatební hostina

PROGRAM A HRY pro svatební hosty

Aby byl i zbytek svatební hostiny pro svatebčany poutavý, pestrý a zajímavě zábavný, můžete se, pro zpestření večera a noci, nechat inspirovat svatebními hrami. Jejich zařazení načasujte, až po prvním